Keskusest

«Et lapsed oleksid head, parim on teha nad õnnelikuks»
Oskar Uaild

Soovite kinkida oma lapsele unustamatu peo? Laste mängukeskus ChiccoKids on selleks ideaalne koht, kus nii lapsed kui nende vanemad saavat naudingu!

girl painter

Mängutoas on täispuhutav batuut, labürint, huvitavad mänguasjad igale maitsele ja vanusele, lemmikmängudega X-box ja palju muud.

Peale mängutsooni on ChiccoKidsis karaoke ja värvusmuusikaga diskotuba, mis sobib ideaalselt ka etenduste jaoks, kus võivad esineda nii lapsed kui ka peole kutsutud näitlejad. Diskotoas meil on nüüd ka uudisena karnevali nurk, kus leiate kostüüme populaarsete multikatest ja superkangelaste filmidest, lisaks seal on olemas ka maskid,parukad ja vahvad peakatted,mis muudavad kogu riietuse veel effektsemaks ja teevad Teie lapse sünnipäeva peo pilte erksamaks ja lõbusamaks!

Emad ja isad saavad koos sõbradega ja sugulastega meeldivalt aega veeta banketisaalis, mis on mängutsoonist eraldatud, kuid lapsi saab jälgida videomonitoriga.

Saal mahutab kuni 40 inimest ja sobib nii laste kui  täiskasvanute ürituste jaoks.

Teie kätuses on:elektrikeedukann, kohvimasin, mikrolaineahi, serveerimistaldrikud, kandikud, tordinoad- ja labidad, joogikannud, veefilter, lillevaasid.

Meie asume Tallinnas. Lasnamäe linnaosas aadressil Kärberi 34a.Siia pääseb järgmiste autobussidega: nr 13, 7, 68, 58, 53 ja 54

Broneerimiseks helistage või kirjutage meile.

Telefon: 5555 29 85
E-mail: info@chiccokids.ee
FUN4KIDS OÜ
Registrikood: 14511266